Streetview Leidschendamstraat 17 Tilburg

Leidschendamstraat 17, 5045 ZH Tilburg

185 m² Bouwjaar 1993 5 kamers Label B

Leidschendamstraat 17 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 185 m², een perceel van 421 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €377.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
185 m²
Perceeloppervlakte
421 m²
Inhoud
580 m³
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Leidschendamstraat 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Leidschendamstraat 17

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

8.4 km

Buurtinformatie in Tilburg

1365 Inwoners
545 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
532 Woningvoorraad
€377.000 Gem. woningwaarde Leeuwerik Oost
72% Koopwoningen
5.160 Inwoners per km²

Locatie van Leidschendamstraat 17

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Leidschendamstraat 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Leidschendamstraat 17?

De prijsindicatie voor Leidschendamstraat 17 ligt rond €275.000 tot €325.000. De gemiddelde woningwaarde in Leeuwerik Oost is €377.000. Dat komt neer op circa €2.038 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Leidschendamstraat 17 zich tot de wijk Leeuwerik Oost?

Leidschendamstraat 17 is een woonhuis van 185 m² in de wijk Leeuwerik Oost. De buurt telt 532 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.160 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Leidschendamstraat 17?

Leidschendamstraat 17 is een woonhuis in Leeuwerik Oost, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Leidschendamstraat 17 vergeleken met de buurt?

Leidschendamstraat 17 heeft 185 m² woonoppervlakte en 580 m³ inhoud. Het perceel is 421 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Leeuwerik Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €377.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Leidschendamstraat 17 en wat betekent dat?

Leidschendamstraat 17 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Leidschendamstraat 17?

Leidschendamstraat 17 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Leeuwerik Oost?

De wijk Leeuwerik Oost in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.365 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €377.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Leeuwerik Oost?

Vanuit Leidschendamstraat 17 in Leeuwerik Oost bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 4.4 km.