Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1993
- Woonoppervlakte
- 156 m²
- Perceeloppervlakte
- 250 m²
Liefkenshoekstraat 31 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 156 m² en een perceel van 250 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €333.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Liefkenshoekstraat 31
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
1.3 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
3.1 kmSnelweg oprit
4.3 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
2.2 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
5.6 kmRestaurant
0.7 kmCafé
2.3 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
8.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in De Kievit Noord-Oost is €333.000. Dat komt neer op circa €2.135 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLiefkenshoekstraat 31 is een woonhuis van 156 m² in de wijk De Kievit Noord-Oost. De buurt telt 650 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.642 inwoners per km².
Liefkenshoekstraat 31 is een woonhuis in De Kievit Noord-Oost, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Liefkenshoekstraat 31 heeft 156 m² woonoppervlakte. Het perceel is 250 m². In De Kievit Noord-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €333.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Liefkenshoekstraat 31 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-10-28. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 5966.73 kg/jaar.
De wijk De Kievit Noord-Oost in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.670 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €333.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Liefkenshoekstraat 31 in De Kievit Noord-Oost bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 4.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Liefkenshoekstraat 31: ziekenhuis op 5.6 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 2.2 km.