Halfvrijstaande woning Leekstraat 11 Tilburg

Leekstraat 11, 5045 XA Tilburg

126 m² Bouwjaar 1993 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Leekstraat 11 is een halfvrijstaande woning in Tilburg, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 126 m², een perceel van 245 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €333.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
126 m²
Perceeloppervlakte
245 m²
Inhoud
445 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€420.000 tot €470.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Leekstraat 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Leekstraat 11

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
116.08 kWh/m²
Primaire fossiele energie
57.25 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
70.7%
CO₂-emissie
14.06 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.6 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

8.1 km

Buurtinformatie in Tilburg

1670 Inwoners
660 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
650 Woningvoorraad
€333.000 Gem. woningwaarde De Kievit Noord-Oost
65% Koopwoningen
6.642 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Leekstraat 11

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Leekstraat 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Leekstraat 11?

De prijsindicatie voor Leekstraat 11 ligt rond €420.000 tot €470.000. De gemiddelde woningwaarde in De Kievit Noord-Oost is €333.000. Dat komt neer op circa €2.643 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Leekstraat 11 zich tot de wijk De Kievit Noord-Oost?

Leekstraat 11 is een halfvrijstaande woning van 126 m² in de wijk De Kievit Noord-Oost. De buurt telt 650 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.642 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Leekstraat 11?

Leekstraat 11 is een halfvrijstaande woning in De Kievit Noord-Oost, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Leekstraat 11 vergeleken met de buurt?

Leekstraat 11 heeft 126 m² woonoppervlakte en 445 m³ inhoud. Het perceel is 245 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In De Kievit Noord-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €333.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Leekstraat 11 en wat betekent dat?

Leekstraat 11 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-08-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 14.06 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Leekstraat 11?

Leekstraat 11 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Kievit Noord-Oost?

De wijk De Kievit Noord-Oost in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.670 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €333.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Kievit Noord-Oost?

Vanuit Leekstraat 11 in De Kievit Noord-Oost bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 4.3 km.