Streetview Lombardijenlaan 345 Tilburg

Lombardijenlaan 345, 5045 WN Tilburg

95 m² Bouwjaar 1996 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Lombardijenlaan 345 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 95 m², een perceel van 148 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €370.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
95 m²
Perceeloppervlakte
148 m²
Inhoud
316 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Lombardijenlaan 345

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lombardijenlaan 345

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
86.17 kWh/m²
Primaire fossiele energie
134.48 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
26.65 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.3 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

8.8 km

Buurtinformatie in Tilburg

1190 Inwoners
510 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
496 Woningvoorraad
€370.000 Gem. woningwaarde De Kievit Zuid-West
82% Koopwoningen
5.384 Inwoners per km²

Locatie van Lombardijenlaan 345

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Lombardijenlaan 345

Wat is de geschatte woningwaarde van Lombardijenlaan 345?

De gemiddelde woningwaarde in De Kievit Zuid-West is €370.000. Dat komt neer op circa €3.895 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lombardijenlaan 345 zich tot de wijk De Kievit Zuid-West?

Lombardijenlaan 345 is een woonhuis van 95 m² in de wijk De Kievit Zuid-West. De buurt telt 496 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.384 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lombardijenlaan 345?

Lombardijenlaan 345 is een woonhuis in De Kievit Zuid-West, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Lombardijenlaan 345 vergeleken met de buurt?

Lombardijenlaan 345 heeft 95 m² woonoppervlakte en 316 m³ inhoud. Het perceel is 148 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In De Kievit Zuid-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €370.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lombardijenlaan 345 en wat betekent dat?

Lombardijenlaan 345 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-01-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.65 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lombardijenlaan 345?

Lombardijenlaan 345 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Kievit Zuid-West?

De wijk De Kievit Zuid-West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.190 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €370.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Kievit Zuid-West?

Vanuit Lombardijenlaan 345 in De Kievit Zuid-West bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 3.3 km.