Streetview Lombardijenlaan 333 Tilburg

Lombardijenlaan 333, 5045 WN Tilburg

138 m² Bouwjaar 1996 5 kamers 4 slaapkamers Label A+

Lombardijenlaan 333 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 138 m², een perceel van 167 m² en 5 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €370.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
138 m²
Perceeloppervlakte
167 m²
Inhoud
450 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Lombardijenlaan 333

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lombardijenlaan 333

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
88.16 kWh/m²
Primaire fossiele energie
101.32 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
22.5%
CO₂-emissie
19.03 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.3 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

8.8 km

Buurtinformatie in Tilburg

1190 Inwoners
510 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
496 Woningvoorraad
€370.000 Gem. woningwaarde De Kievit Zuid-West
82% Koopwoningen
5.384 Inwoners per km²

Locatie van Lombardijenlaan 333

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Lombardijenlaan 333

Wat is de geschatte woningwaarde van Lombardijenlaan 333?

De prijsindicatie voor Lombardijenlaan 333 ligt rond €190.000 tot €240.000. De gemiddelde woningwaarde in De Kievit Zuid-West is €370.000. Dat komt neer op circa €2.681 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lombardijenlaan 333 zich tot de wijk De Kievit Zuid-West?

Lombardijenlaan 333 is een woonhuis van 138 m² in de wijk De Kievit Zuid-West. De buurt telt 496 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.384 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lombardijenlaan 333?

Lombardijenlaan 333 is een woonhuis in De Kievit Zuid-West, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Lombardijenlaan 333 vergeleken met de buurt?

Lombardijenlaan 333 heeft 138 m² woonoppervlakte en 450 m³ inhoud. Het perceel is 167 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In De Kievit Zuid-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €370.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lombardijenlaan 333 en wat betekent dat?

Lombardijenlaan 333 heeft energielabel A+. Geldig tot 2032-01-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 19.03 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lombardijenlaan 333?

Lombardijenlaan 333 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Kievit Zuid-West?

De wijk De Kievit Zuid-West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.190 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €370.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Kievit Zuid-West?

Vanuit Lombardijenlaan 333 in De Kievit Zuid-West bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 3.3 km.