Eengezinswoning, eindwoning Lombardijenlaan 139 Tilburg

Lombardijenlaan 139, 5045 WL Tilburg

140 m² Bouwjaar 1994 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Lombardijenlaan 139 is een eengezinswoning, eindwoning in Tilburg, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 140 m², een perceel van 269 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €333.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
140 m²
Perceeloppervlakte
269 m²
Inhoud
557 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€455.000 tot €505.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Lombardijenlaan 139

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lombardijenlaan 139

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
121.15 kWh/m²
Primaire fossiele energie
10.15 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
94.7%
CO₂-emissie
3.11 kg/m²

Tuin
Ja (109.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Garage
Aangebouwde stenen garage en parkeerplaats
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.6 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

8.1 km

Buurtinformatie in Tilburg

1670 Inwoners
660 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
650 Woningvoorraad
€333.000 Gem. woningwaarde De Kievit Noord-Oost
65% Koopwoningen
6.642 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lombardijenlaan 139

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Lombardijenlaan 139

Wat is de geschatte woningwaarde van Lombardijenlaan 139?

De prijsindicatie voor Lombardijenlaan 139 ligt rond €455.000 tot €505.000. De gemiddelde woningwaarde in De Kievit Noord-Oost is €333.000. Dat komt neer op circa €2.379 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lombardijenlaan 139 zich tot de wijk De Kievit Noord-Oost?

Lombardijenlaan 139 is een eengezinswoning, eindwoning van 140 m² in de wijk De Kievit Noord-Oost. De buurt telt 650 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.642 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lombardijenlaan 139?

Lombardijenlaan 139 is een eengezinswoning, eindwoning in De Kievit Noord-Oost, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Lombardijenlaan 139 vergeleken met de buurt?

Lombardijenlaan 139 heeft 140 m² woonoppervlakte en 557 m³ inhoud. Het perceel is 269 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In De Kievit Noord-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €333.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lombardijenlaan 139 en wat betekent dat?

Lombardijenlaan 139 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-03-31. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 3.11 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lombardijenlaan 139?

Lombardijenlaan 139 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 109 m².

Hoe is de woningmarkt in De Kievit Noord-Oost?

De wijk De Kievit Noord-Oost in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.670 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €333.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Kievit Noord-Oost?