Streetview Oploostraat 15 Tilburg

Oploostraat 15, 5045 SN Tilburg

274 m² Bouwjaar 1999

Oploostraat 15 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 274 m² en een perceel van 1020 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €365.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
274 m²
Perceeloppervlakte
1020 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Oploostraat 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.4 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

8.8 km

Buurtinformatie in Tilburg

1460 Inwoners
575 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
562 Woningvoorraad
€365.000 Gem. woningwaarde Dongewijk Noord
88% Koopwoningen
3.251 Inwoners per km²

Locatie van Oploostraat 15

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Oploostraat 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Oploostraat 15?

De prijsindicatie voor Oploostraat 15 ligt rond €815.000 tot €915.000. De gemiddelde woningwaarde in Dongewijk Noord is €365.000. Dat komt neer op circa €1.332 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oploostraat 15 zich tot de wijk Dongewijk Noord?

Oploostraat 15 is een woonhuis van 274 m² in de wijk Dongewijk Noord. De buurt telt 562 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.251 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oploostraat 15?

Oploostraat 15 is een woonhuis in Dongewijk Noord, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Oploostraat 15 vergeleken met de buurt?

Oploostraat 15 heeft 274 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1020 m². In Dongewijk Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €365.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Dongewijk Noord?

De wijk Dongewijk Noord in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.460 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €365.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dongewijk Noord?

Vanuit Oploostraat 15 in Dongewijk Noord bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 3.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Dongewijk Noord?

Zorg en onderwijs in de buurt van Oploostraat 15: ziekenhuis op 6.4 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 0.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Dongewijk Noord?

Recreatie nabij Dongewijk Noord: restaurant (0.9 km), cafe (0.7 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Oploostraat 15?