Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1993
- Woonoppervlakte
- 158 m²
- Perceeloppervlakte
- 266 m²
Klinkenbergstraat 31 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 158 m² en een perceel van 266 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €383.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Klinkenbergstraat 31
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
1.8 kmSnelweg oprit
3.8 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
5.8 kmRestaurant
0.7 kmCafé
1 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
8.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Campenhoef Oost is €383.000. Dat komt neer op circa €2.424 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKlinkenbergstraat 31 is een woonhuis van 158 m² in de wijk Campenhoef Oost. De buurt telt 270 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.342 inwoners per km².
Klinkenbergstraat 31 is een woonhuis in Campenhoef Oost, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Klinkenbergstraat 31 heeft 158 m² woonoppervlakte. Het perceel is 266 m². In Campenhoef Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €383.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Campenhoef Oost in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €383.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Klinkenbergstraat 31 in Campenhoef Oost bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 3.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Klinkenbergstraat 31: ziekenhuis op 5.8 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 0.9 km.
Recreatie nabij Campenhoef Oost: restaurant (0.7 km), cafe (1 km).
Een woningrapport voor Klinkenbergstraat 31 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Campenhoef Oost. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1993, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.