Herenhuis, geschakelde woning Kijkduinlaan 10 Tilburg

Kijkduinlaan 10, 5045 PJ Tilburg

143 m² Bouwjaar 1991 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Kijkduinlaan 10 is een herenhuis, geschakelde woning in Tilburg, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 143 m², een perceel van 329 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €383.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
143 m²
Perceeloppervlakte
329 m²
Inhoud
409 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€535.000 tot €635.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan bosrand, aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Kijkduinlaan 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kijkduinlaan 10

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
163.84 kWh/m²
Primaire fossiele energie
23.75 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
90.1%
CO₂-emissie
6.45 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Elektrische verwarming, open haard en stadsverwarming

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (138.0 m²)

Garage
Carport, garage mogelijk en parkeerplaats

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

8.2 km

Buurtinformatie in Tilburg

650 Inwoners
280 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
270 Woningvoorraad
€383.000 Gem. woningwaarde Campenhoef Oost
69% Koopwoningen
4.342 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kijkduinlaan 10

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Kijkduinlaan 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Kijkduinlaan 10?

De prijsindicatie voor Kijkduinlaan 10 ligt rond €535.000 tot €635.000. De gemiddelde woningwaarde in Campenhoef Oost is €383.000. Dat komt neer op circa €2.678 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kijkduinlaan 10 zich tot de wijk Campenhoef Oost?

Kijkduinlaan 10 is een herenhuis, geschakelde woning van 143 m² in de wijk Campenhoef Oost. De buurt telt 270 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.342 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kijkduinlaan 10?

Kijkduinlaan 10 is een herenhuis, geschakelde woning in Campenhoef Oost, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Kijkduinlaan 10 vergeleken met de buurt?

Kijkduinlaan 10 heeft 143 m² woonoppervlakte en 409 m³ inhoud. Het perceel is 329 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Campenhoef Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €383.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kijkduinlaan 10 en wat betekent dat?

Kijkduinlaan 10 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-04-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 6.45 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kijkduinlaan 10?

Kijkduinlaan 10 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 138 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Campenhoef Oost?

De wijk Campenhoef Oost in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €383.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Campenhoef Oost?

Vanuit Kijkduinlaan 10 in Campenhoef Oost bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 3.8 km.