Tussenwoning Knegselstraat 3 Tilburg

Knegselstraat 3, 5045 NJ Tilburg

105 m² Bouwjaar 1991 6 kamers 4 slaapkamers Label A+

Knegselstraat 3 is een tussenwoning in Tilburg, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 105 m², een perceel van 149 m² en 6 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €356.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
105 m²
Perceeloppervlakte
149 m²
Inhoud
375 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€315.000 tot €365.000
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Knegselstraat 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Knegselstraat 3

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
103.76 kWh/m²
Primaire fossiele energie
103.29 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
21.8%
CO₂-emissie
18.27 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (49.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

8.3 km

Buurtinformatie in Tilburg

1580 Inwoners
660 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
653 Woningvoorraad
€356.000 Gem. woningwaarde Campenhoef Midden
78% Koopwoningen
5.624 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Knegselstraat 3

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Knegselstraat 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Knegselstraat 3?

De prijsindicatie voor Knegselstraat 3 ligt rond €315.000 tot €365.000. De gemiddelde woningwaarde in Campenhoef Midden is €356.000. Dat komt neer op circa €3.390 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Knegselstraat 3 zich tot de wijk Campenhoef Midden?

Knegselstraat 3 is een tussenwoning van 105 m² in de wijk Campenhoef Midden. De buurt telt 653 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.624 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Knegselstraat 3?

Knegselstraat 3 is een tussenwoning in Campenhoef Midden, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Knegselstraat 3 vergeleken met de buurt?

Knegselstraat 3 heeft 105 m² woonoppervlakte en 375 m³ inhoud. Het perceel is 149 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Campenhoef Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €356.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Knegselstraat 3 en wat betekent dat?

Knegselstraat 3 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-11-13. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 18.27 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Knegselstraat 3?

Knegselstraat 3 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 49 m².

Hoe is de woningmarkt in Campenhoef Midden?

De wijk Campenhoef Midden in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.580 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €356.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Campenhoef Midden?

Vanuit Knegselstraat 3 in Campenhoef Midden bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 3.4 km.