Eengezinswoning, geschakelde woning Naardenstraat 44 Tilburg

Naardenstraat 44, 5045 ML Tilburg

146 m² Bouwjaar 1996 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Naardenstraat 44 is een eengezinswoning, geschakelde woning in Tilburg, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 146 m², een perceel van 354 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €370.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
146 m²
Perceeloppervlakte
354 m²
Inhoud
516 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€480.000 tot €580.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Samengesteld dak

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Naardenstraat 44

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Naardenstraat 44

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
123.05 kWh/m²
Primaire fossiele energie
31.54 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
82.2%
CO₂-emissie
6.12 kg/m²

Tuin
Ja (190.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.3 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

8.8 km

Buurtinformatie in Tilburg

1190 Inwoners
510 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
496 Woningvoorraad
€370.000 Gem. woningwaarde De Kievit Zuid-West
82% Koopwoningen
5.384 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Naardenstraat 44

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Naardenstraat 44

Wat is de geschatte woningwaarde van Naardenstraat 44?

De prijsindicatie voor Naardenstraat 44 ligt rond €480.000 tot €580.000. De gemiddelde woningwaarde in De Kievit Zuid-West is €370.000. Dat komt neer op circa €2.534 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Naardenstraat 44 zich tot de wijk De Kievit Zuid-West?

Naardenstraat 44 is een eengezinswoning, geschakelde woning van 146 m² in de wijk De Kievit Zuid-West. De buurt telt 496 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.384 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Naardenstraat 44?

Naardenstraat 44 is een eengezinswoning, geschakelde woning in De Kievit Zuid-West, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Naardenstraat 44 vergeleken met de buurt?

Naardenstraat 44 heeft 146 m² woonoppervlakte en 516 m³ inhoud. Het perceel is 354 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In De Kievit Zuid-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €370.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Naardenstraat 44 en wat betekent dat?

Naardenstraat 44 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-03-31. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 6.12 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Naardenstraat 44?

Naardenstraat 44 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 190 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in De Kievit Zuid-West?

De wijk De Kievit Zuid-West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.190 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €370.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Kievit Zuid-West?