Streetview Manderveenstraat 49 Tilburg

Manderveenstraat 49, 5045 LD Tilburg

141 m² Bouwjaar 1997 7 kamers 4 slaapkamers Label A

Manderveenstraat 49 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 141 m², een perceel van 146 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €423.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
141 m²
Perceeloppervlakte
146 m²
Inhoud
472 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Manderveenstraat 49

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Manderveenstraat 49

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.7 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

9.1 km

Buurtinformatie in Tilburg

1345 Inwoners
475 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
470 Woningvoorraad
€423.000 Gem. woningwaarde Leeuwerik Midden
99% Koopwoningen
5.579 Inwoners per km²

Locatie van Manderveenstraat 49

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Manderveenstraat 49

Wat is de geschatte woningwaarde van Manderveenstraat 49?

De gemiddelde woningwaarde in Leeuwerik Midden is €423.000. Dat komt neer op circa €3.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Manderveenstraat 49 zich tot de wijk Leeuwerik Midden?

Manderveenstraat 49 is een woonhuis van 141 m² in de wijk Leeuwerik Midden. De buurt telt 470 woningen. Daarvan is 99% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.579 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Manderveenstraat 49?

Manderveenstraat 49 is een woonhuis in Leeuwerik Midden, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Manderveenstraat 49 vergeleken met de buurt?

Manderveenstraat 49 heeft 141 m² woonoppervlakte en 472 m³ inhoud. Het perceel is 146 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Leeuwerik Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €423.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Manderveenstraat 49 en wat betekent dat?

Manderveenstraat 49 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-12-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Manderveenstraat 49?

Manderveenstraat 49 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Leeuwerik Midden?

De wijk Leeuwerik Midden in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.345 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €423.000, 99% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Leeuwerik Midden?

Vanuit Manderveenstraat 49 in Leeuwerik Midden bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 4 km.