Geschakelde woning Meeresteinstraat 28 Tilburg

Meeresteinstraat 28, 5045 KN Tilburg

164 m² Bouwjaar 1996 7 kamers 3 slaapkamers Label A+

Meeresteinstraat 28 is een geschakelde woning in Tilburg, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 164 m², een perceel van 267 m² en 7 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €393.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
164 m²
Perceeloppervlakte
267 m²
Inhoud
641 m³
Kamers
7
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€540.000 tot €640.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Meeresteinstraat 28

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Meeresteinstraat 28

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
94.89 kWh/m²
Primaire fossiele energie
20.13 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
86.3%
CO₂-emissie
5.34 kg/m²

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.1 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

9.5 km

Buurtinformatie in Tilburg

1635 Inwoners
625 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
587 Woningvoorraad
€393.000 Gem. woningwaarde Leeuwerik Zuid
93% Koopwoningen
5.464 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Meeresteinstraat 28

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Meeresteinstraat 28

Wat is de geschatte woningwaarde van Meeresteinstraat 28?

De prijsindicatie voor Meeresteinstraat 28 ligt rond €540.000 tot €640.000. De gemiddelde woningwaarde in Leeuwerik Zuid is €393.000. Dat komt neer op circa €2.396 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Meeresteinstraat 28 zich tot de wijk Leeuwerik Zuid?

Meeresteinstraat 28 is een geschakelde woning van 164 m² in de wijk Leeuwerik Zuid. De buurt telt 587 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.464 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Meeresteinstraat 28?

Meeresteinstraat 28 is een geschakelde woning in Leeuwerik Zuid, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Meeresteinstraat 28 vergeleken met de buurt?

Meeresteinstraat 28 heeft 164 m² woonoppervlakte en 641 m³ inhoud. Het perceel is 267 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Leeuwerik Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €393.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Meeresteinstraat 28 en wat betekent dat?

Meeresteinstraat 28 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-12-05. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 5.34 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Meeresteinstraat 28?

Meeresteinstraat 28 heeft 7 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Leeuwerik Zuid?

De wijk Leeuwerik Zuid in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.635 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €393.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Leeuwerik Zuid?

Vanuit Meeresteinstraat 28 in Leeuwerik Zuid bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 3.7 km.