Bungalow, eindwoning (patiowoning) Megenstraat 97 Tilburg

Megenstraat 97, 5045 KE Tilburg

92 m² Bouwjaar 1996 2 kamers 1 slaapkamers Label B

Megenstraat 97 is een bungalow, eindwoning (patiowoning) in Tilburg, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 92 m², een perceel van 190 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €351.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
92 m²
Perceeloppervlakte
190 m²
Inhoud
322 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€355.000 tot €405.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Megenstraat 97

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Megenstraat 97

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
157.76 kWh/m²
Primaire fossiele energie
179.66 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.96 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Parkeren

Parkeertype
Openbaar parkeren

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.4 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

8.8 km

Buurtinformatie in Tilburg

1440 Inwoners
575 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
550 Woningvoorraad
€351.000 Gem. woningwaarde De Kievit Noord-West
78% Koopwoningen
7.167 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Megenstraat 97

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Megenstraat 97

Wat is de geschatte woningwaarde van Megenstraat 97?

De prijsindicatie voor Megenstraat 97 ligt rond €355.000 tot €405.000. De gemiddelde woningwaarde in De Kievit Noord-West is €351.000. Dat komt neer op circa €3.815 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Megenstraat 97 zich tot de wijk De Kievit Noord-West?

Megenstraat 97 is een bungalow, eindwoning (patiowoning) van 92 m² in de wijk De Kievit Noord-West. De buurt telt 550 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.167 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Megenstraat 97?

Megenstraat 97 is een bungalow, eindwoning (patiowoning) in De Kievit Noord-West, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Megenstraat 97 vergeleken met de buurt?

Megenstraat 97 heeft 92 m² woonoppervlakte en 322 m³ inhoud. Het perceel is 190 m². Met 2 kamers is dat gemiddeld 46 m² per kamer. In De Kievit Noord-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €351.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Megenstraat 97 en wat betekent dat?

Megenstraat 97 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-09-13. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.96 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Megenstraat 97?

Megenstraat 97 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in De Kievit Noord-West?

De wijk De Kievit Noord-West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.440 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €351.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Kievit Noord-West?

Vanuit Megenstraat 97 in De Kievit Noord-West bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 3.6 km.