Eengezinswoning, tussenwoning Megenstraat 67 Tilburg

Megenstraat 67, 5045 KE Tilburg

108 m² Bouwjaar 1996 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Megenstraat 67 is een eengezinswoning, tussenwoning in Tilburg, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 108 m², een perceel van 149 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €351.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
108 m²
Perceeloppervlakte
149 m²
Inhoud
365 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€350.000 tot €400.000
Laatst bekende transactie
Periode 2019 tot 2023
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Megenstraat 67

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Megenstraat 67

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming
Isolatie
Dubbel glas, HR-glas en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (62.0 m²)

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.4 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

8.8 km

Buurtinformatie in Tilburg

1440 Inwoners
575 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
550 Woningvoorraad
€351.000 Gem. woningwaarde De Kievit Noord-West
78% Koopwoningen
7.167 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Megenstraat 67

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Megenstraat 67

Wat is de geschatte woningwaarde van Megenstraat 67?

De prijsindicatie voor Megenstraat 67 ligt rond €350.000 tot €400.000. De gemiddelde woningwaarde in De Kievit Noord-West is €351.000. Dat komt neer op circa €3.250 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Megenstraat 67 zich tot de wijk De Kievit Noord-West?

Megenstraat 67 is een eengezinswoning, tussenwoning van 108 m² in de wijk De Kievit Noord-West. De buurt telt 550 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.167 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Megenstraat 67?

Megenstraat 67 is een eengezinswoning, tussenwoning in De Kievit Noord-West, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Megenstraat 67 vergeleken met de buurt?

Megenstraat 67 heeft 108 m² woonoppervlakte en 365 m³ inhoud. Het perceel is 149 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In De Kievit Noord-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €351.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Megenstraat 67 en wat betekent dat?

Megenstraat 67 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-24. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Megenstraat 67?

Megenstraat 67 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 62 m².

Hoe is de woningmarkt in De Kievit Noord-West?

De wijk De Kievit Noord-West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.440 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €351.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Kievit Noord-West?

Vanuit Megenstraat 67 in De Kievit Noord-West bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 3.6 km.