Streetview Hindeloopenstraat 111 Tilburg

Hindeloopenstraat 111, 5045 GG Tilburg

221 m² Bouwjaar 1992

Hindeloopenstraat 111 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 221 m² en een perceel van 482 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €365.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1992
Woonoppervlakte
221 m²
Perceeloppervlakte
482 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Hindeloopenstraat 111

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

8 km

Buurtinformatie in Tilburg

1215 Inwoners
500 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
481 Woningvoorraad
€365.000 Gem. woningwaarde Heerevelden West
61% Koopwoningen
4.071 Inwoners per km²

Locatie van Hindeloopenstraat 111

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Hindeloopenstraat 111

Wat is de geschatte woningwaarde van Hindeloopenstraat 111?

De prijsindicatie voor Hindeloopenstraat 111 ligt rond €425.000 tot €475.000. De gemiddelde woningwaarde in Heerevelden West is €365.000. Dat komt neer op circa €1.652 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hindeloopenstraat 111 zich tot de wijk Heerevelden West?

Hindeloopenstraat 111 is een woonhuis van 221 m² in de wijk Heerevelden West. De buurt telt 481 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.071 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hindeloopenstraat 111?

Hindeloopenstraat 111 is een woonhuis in Heerevelden West, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Hindeloopenstraat 111 vergeleken met de buurt?

Hindeloopenstraat 111 heeft 221 m² woonoppervlakte. Het perceel is 482 m². In Heerevelden West ligt de gemiddelde woningwaarde op €365.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Heerevelden West?

De wijk Heerevelden West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.215 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €365.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Heerevelden West?

Vanuit Hindeloopenstraat 111 in Heerevelden West bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 3.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Heerevelden West?

Zorg en onderwijs in de buurt van Hindeloopenstraat 111: ziekenhuis op 5.5 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Heerevelden West?

Recreatie nabij Heerevelden West: restaurant (0.4 km), cafe (1.8 km).