Streetview Langendijk 120 Tilburg

Langendijk 120, 5045 AW Tilburg

165 m² Bouwjaar 1980 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Langendijk 120 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 165 m², een perceel van 898 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €379.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
165 m²
Perceeloppervlakte
898 m²
Inhoud
612 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Langendijk 120

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Langendijk 120

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

9.5 km

Buurtinformatie in Tilburg

900 Inwoners
340 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
339 Woningvoorraad
€379.000 Gem. woningwaarde Dalem Noord I
46% Koopwoningen
6.536 Inwoners per km²

Locatie van Langendijk 120

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Langendijk 120

Wat is de geschatte woningwaarde van Langendijk 120?

De gemiddelde woningwaarde in Dalem Noord I is €379.000. Dat komt neer op circa €2.297 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Langendijk 120 zich tot de wijk Dalem Noord I?

Langendijk 120 is een woonhuis van 165 m² in de wijk Dalem Noord I. De buurt telt 339 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.536 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Langendijk 120?

Langendijk 120 is een woonhuis in Dalem Noord I, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Langendijk 120 vergeleken met de buurt?

Langendijk 120 heeft 165 m² woonoppervlakte en 612 m³ inhoud. Het perceel is 898 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Dalem Noord I ligt de gemiddelde woningwaarde op €379.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Langendijk 120 en wat betekent dat?

Langendijk 120 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-10-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Langendijk 120?

Langendijk 120 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Dalem Noord I?

De wijk Dalem Noord I in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €379.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dalem Noord I?

Vanuit Langendijk 120 in Dalem Noord I bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 2.9 km.