Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2019
- Woonoppervlakte
- 259 m²
- Perceeloppervlakte
- 1302 m²
- Inhoud
- 1028 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 4
Simon Vestdijkhof 1 A is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 259 m², een perceel van 1302 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €404.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Simon Vestdijkhof 1 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.7 kmSnelweg oprit
5.4 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
2.6 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
2.8 kmRestaurant
0.4 kmCafé
1.9 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
5.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Auteursbuurt is €404.000. Dat komt neer op circa €1.560 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSimon Vestdijkhof 1 A is een woonhuis van 259 m² in de wijk Auteursbuurt. De buurt telt 592 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.934 inwoners per km².
Simon Vestdijkhof 1 A is een woonhuis in Auteursbuurt, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Simon Vestdijkhof 1 A heeft 259 m² woonoppervlakte en 1028 m³ inhoud. Het perceel is 1302 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 43 m² per kamer. In Auteursbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €404.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Simon Vestdijkhof 1 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
Simon Vestdijkhof 1 A heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Auteursbuurt in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.350 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €404.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Simon Vestdijkhof 1 A in Auteursbuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 5.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Simon Vestdijkhof 1 A: ziekenhuis op 2.8 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 2.6 km.