Portiekflat (appartement) Magentahof 62 Tilburg

Magentahof 62, 5044 SP Tilburg

89 m² Bouwjaar 1998 3 kamers 2 slaapkamers Label A+

Magentahof 62 is een portiekflat (appartement) in Tilburg, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 89 m² en 3 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €259.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
89 m²
Inhoud
294 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€365.000 tot €415.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan bosrand, aan park, aan rustige weg, in bosrijke omgeving, in woonwijk, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Magentahof 62

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Magentahof 62

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
58.9 kWh/m²
Primaire fossiele energie
34.87 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
64.7%
CO₂-emissie
8.55 kg/m²

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

4.5 km

Buurtinformatie in Tilburg

855 Inwoners
550 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
524 Woningvoorraad
€259.000 Gem. woningwaarde Kleurenbuurt Zuid
44% Koopwoningen
5.177 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Magentahof 62

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Magentahof 62

Wat is de geschatte woningwaarde van Magentahof 62?

De prijsindicatie voor Magentahof 62 ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Kleurenbuurt Zuid is €259.000. Dat komt neer op circa €2.910 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Magentahof 62 zich tot de wijk Kleurenbuurt Zuid?

Magentahof 62 is een portiekflat (appartement) van 89 m² in de wijk Kleurenbuurt Zuid. De buurt telt 524 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.177 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Magentahof 62?

Magentahof 62 is een portiekflat (appartement) in Kleurenbuurt Zuid, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Magentahof 62 vergeleken met de buurt?

Magentahof 62 heeft 89 m² woonoppervlakte en 294 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Kleurenbuurt Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €259.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Magentahof 62 en wat betekent dat?

Magentahof 62 heeft energielabel A+. Geldig tot 2034-10-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 8.55 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Magentahof 62?

Magentahof 62 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Kleurenbuurt Zuid?

De wijk Kleurenbuurt Zuid in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 855 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €259.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kleurenbuurt Zuid?

Vanuit Magentahof 62 in Kleurenbuurt Zuid bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 4.8 km.