Eengezinswoning, hoekwoning Lilahof 23 Tilburg

Lilahof 23, 5044 RH Tilburg

121 m² Bouwjaar 1964 4 kamers 3 slaapkamers Label E

Lilahof 23 is een eengezinswoning, hoekwoning in Tilburg, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 121 m², een perceel van 187 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €259.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
121 m²
Perceeloppervlakte
187 m²
Inhoud
526 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€340.000 tot €390.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Lilahof 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lilahof 23

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (61.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

4.5 km

Buurtinformatie in Tilburg

855 Inwoners
550 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
524 Woningvoorraad
€259.000 Gem. woningwaarde Kleurenbuurt Zuid
44% Koopwoningen
5.177 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lilahof 23

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Lilahof 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Lilahof 23?

De prijsindicatie voor Lilahof 23 ligt rond €340.000 tot €390.000. De gemiddelde woningwaarde in Kleurenbuurt Zuid is €259.000. Dat komt neer op circa €2.140 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lilahof 23 zich tot de wijk Kleurenbuurt Zuid?

Lilahof 23 is een eengezinswoning, hoekwoning van 121 m² in de wijk Kleurenbuurt Zuid. De buurt telt 524 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.177 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lilahof 23?

Lilahof 23 is een eengezinswoning, hoekwoning in Kleurenbuurt Zuid, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Lilahof 23 vergeleken met de buurt?

Lilahof 23 heeft 121 m² woonoppervlakte en 526 m³ inhoud. Het perceel is 187 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Kleurenbuurt Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €259.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lilahof 23 en wat betekent dat?

Lilahof 23 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-12-31. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lilahof 23?

Lilahof 23 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 61 m².

Hoe is de woningmarkt in Kleurenbuurt Zuid?

De wijk Kleurenbuurt Zuid in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 855 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €259.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kleurenbuurt Zuid?

Vanuit Lilahof 23 in Kleurenbuurt Zuid bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 4.8 km.