Hoekwoning Karmijnstraat 82 Tilburg

Karmijnstraat 82, 5044 RE Tilburg

166 m² Bouwjaar 1972 7 kamers 6 slaapkamers Label C

Karmijnstraat 82 is een hoekwoning in Tilburg, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 166 m², een perceel van 153 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €259.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
166 m²
Perceeloppervlakte
153 m²
Inhoud
533 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6
Badkamers
1
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Karmijnstraat 82

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Karmijnstraat 82

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
135.33 kWh/m²
Primaire fossiele energie
206.68 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
38.67 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

4.5 km

Buurtinformatie in Tilburg

855 Inwoners
550 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
524 Woningvoorraad
€259.000 Gem. woningwaarde Kleurenbuurt Zuid
44% Koopwoningen
5.177 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Karmijnstraat 82

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Karmijnstraat 82

Wat is de geschatte woningwaarde van Karmijnstraat 82?

De gemiddelde woningwaarde in Kleurenbuurt Zuid is €259.000. Dat komt neer op circa €1.560 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Karmijnstraat 82 zich tot de wijk Kleurenbuurt Zuid?

Karmijnstraat 82 is een hoekwoning van 166 m² in de wijk Kleurenbuurt Zuid. De buurt telt 524 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.177 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Karmijnstraat 82?

Karmijnstraat 82 is een hoekwoning in Kleurenbuurt Zuid, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Karmijnstraat 82 vergeleken met de buurt?

Karmijnstraat 82 heeft 166 m² woonoppervlakte en 533 m³ inhoud. Het perceel is 153 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Kleurenbuurt Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €259.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Karmijnstraat 82 en wat betekent dat?

Karmijnstraat 82 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-01-18. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.67 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Karmijnstraat 82?

Karmijnstraat 82 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Kleurenbuurt Zuid?

De wijk Kleurenbuurt Zuid in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 855 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €259.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kleurenbuurt Zuid?

Vanuit Karmijnstraat 82 in Kleurenbuurt Zuid bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 4.8 km.