Eengezinswoning, eindwoning Roland Holsthof 11 Tilburg

Roland Holsthof 11, 5044 PP Tilburg

144 m² Bouwjaar 1965 6 kamers 4 slaapkamers Label B

Roland Holsthof 11 is een eengezinswoning, eindwoning in Tilburg, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 144 m², een perceel van 195 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €404.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1965
Woonoppervlakte
144 m²
Perceeloppervlakte
195 m²
Inhoud
534 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€425.000 tot €475.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Roland Holsthof 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Roland Holsthof 11

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
161.93 kWh/m²
Primaire fossiele energie
82.42 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
62%
CO₂-emissie
18.89 kg/m²

Tuin
Ja (57.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

5.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

5.2 km

Buurtinformatie in Tilburg

1350 Inwoners
610 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
592 Woningvoorraad
€404.000 Gem. woningwaarde Auteursbuurt
82% Koopwoningen
3.934 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Roland Holsthof 11

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Roland Holsthof 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Roland Holsthof 11?

De prijsindicatie voor Roland Holsthof 11 ligt rond €425.000 tot €475.000. De gemiddelde woningwaarde in Auteursbuurt is €404.000. Dat komt neer op circa €2.806 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Roland Holsthof 11 zich tot de wijk Auteursbuurt?

Roland Holsthof 11 is een eengezinswoning, eindwoning van 144 m² in de wijk Auteursbuurt. De buurt telt 592 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.934 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Roland Holsthof 11?

Roland Holsthof 11 is een eengezinswoning, eindwoning in Auteursbuurt, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Roland Holsthof 11 vergeleken met de buurt?

Roland Holsthof 11 heeft 144 m² woonoppervlakte en 534 m³ inhoud. Het perceel is 195 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Auteursbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €404.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Roland Holsthof 11 en wat betekent dat?

Roland Holsthof 11 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-01-08. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 18.89 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Roland Holsthof 11?

Roland Holsthof 11 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 57 m².

Hoe is de woningmarkt in Auteursbuurt?

De wijk Auteursbuurt in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.350 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €404.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Auteursbuurt?

Vanuit Roland Holsthof 11 in Auteursbuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 5.4 km.