Portiekflat Hugo Verrieststraat 63 Tilburg

Hugo Verrieststraat 63, 5044 PH Tilburg

70 m² Bouwjaar 1973 3 kamers 2 slaapkamers Label F

Hugo Verrieststraat 63 is een portiekflat in Tilburg, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 70 m² en 3 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €404.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
70 m²
Inhoud
228 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€240.000 tot €290.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
Aan rustige weg, In groene omgeving, In woonwijk, Vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Hugo Verrieststraat 63

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hugo Verrieststraat 63

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

5.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

5.2 km

Buurtinformatie in Tilburg

1350 Inwoners
610 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
592 Woningvoorraad
€404.000 Gem. woningwaarde Auteursbuurt
82% Koopwoningen
3.934 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hugo Verrieststraat 63

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Hugo Verrieststraat 63

Wat is de geschatte woningwaarde van Hugo Verrieststraat 63?

De prijsindicatie voor Hugo Verrieststraat 63 ligt rond €240.000 tot €290.000. De gemiddelde woningwaarde in Auteursbuurt is €404.000. Dat komt neer op circa €5.771 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hugo Verrieststraat 63 zich tot de wijk Auteursbuurt?

Hugo Verrieststraat 63 is een portiekflat van 70 m² in de wijk Auteursbuurt. De buurt telt 592 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.934 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hugo Verrieststraat 63?

Hugo Verrieststraat 63 is een portiekflat in Auteursbuurt, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Hugo Verrieststraat 63 vergeleken met de buurt?

Hugo Verrieststraat 63 heeft 70 m² woonoppervlakte en 228 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Auteursbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €404.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hugo Verrieststraat 63 en wat betekent dat?

Hugo Verrieststraat 63 heeft energielabel F. Geldig tot 2029-12-17. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hugo Verrieststraat 63?

Hugo Verrieststraat 63 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Auteursbuurt?

De wijk Auteursbuurt in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.350 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €404.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Auteursbuurt?

Vanuit Hugo Verrieststraat 63 in Auteursbuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 5.4 km.