Streetview Godfried Bomanshof 5 Tilburg

Godfried Bomanshof 5, 5044 MN Tilburg

300 m² Bouwjaar 1989 5 kamers 5 slaapkamers

Godfried Bomanshof 5 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 300 m², een perceel van 797 m² en 5 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €404.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1989
Woonoppervlakte
300 m²
Perceeloppervlakte
797 m²
Inhoud
800 m³
Kamers
5
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Godfried Bomanshof 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

5.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

5.2 km

Buurtinformatie in Tilburg

1350 Inwoners
610 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
592 Woningvoorraad
€404.000 Gem. woningwaarde Auteursbuurt
82% Koopwoningen
3.934 Inwoners per km²

Locatie van Godfried Bomanshof 5

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Godfried Bomanshof 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Godfried Bomanshof 5?

De gemiddelde woningwaarde in Auteursbuurt is €404.000. Dat komt neer op circa €1.347 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Godfried Bomanshof 5 zich tot de wijk Auteursbuurt?

Godfried Bomanshof 5 is een woonhuis van 300 m² in de wijk Auteursbuurt. De buurt telt 592 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.934 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Godfried Bomanshof 5?

Godfried Bomanshof 5 is een woonhuis in Auteursbuurt, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Godfried Bomanshof 5 vergeleken met de buurt?

Godfried Bomanshof 5 heeft 300 m² woonoppervlakte en 800 m³ inhoud. Het perceel is 797 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 60 m² per kamer. In Auteursbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €404.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de indeling van Godfried Bomanshof 5?

Godfried Bomanshof 5 heeft 5 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Auteursbuurt?

De wijk Auteursbuurt in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.350 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €404.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Auteursbuurt?

Vanuit Godfried Bomanshof 5 in Auteursbuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 5.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Auteursbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Godfried Bomanshof 5: ziekenhuis op 2.8 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 2.6 km.