Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1969
- Woonoppervlakte
- 319 m²
- Perceeloppervlakte
- 900 m²
Top Naeffdreef 14 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 319 m² en een perceel van 900 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €404.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Top Naeffdreef 14
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.7 kmSnelweg oprit
5.4 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
2.6 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
2.8 kmRestaurant
0.4 kmCafé
1.9 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
5.2 kmDe prijsindicatie voor Top Naeffdreef 14 ligt rond €555.000 tot €655.000. De gemiddelde woningwaarde in Auteursbuurt is €404.000. Dat komt neer op circa €1.266 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenTop Naeffdreef 14 is een woonhuis van 319 m² in de wijk Auteursbuurt. De buurt telt 592 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.934 inwoners per km².
Top Naeffdreef 14 is een woonhuis in Auteursbuurt, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Top Naeffdreef 14 heeft 319 m² woonoppervlakte. Het perceel is 900 m². In Auteursbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €404.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Auteursbuurt in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.350 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €404.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Top Naeffdreef 14 in Auteursbuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 5.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Top Naeffdreef 14: ziekenhuis op 2.8 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 2.6 km.
Recreatie nabij Auteursbuurt: restaurant (0.4 km), cafe (1.9 km).
De prijsindicatie ligt rond €555.000 tot €655.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Auteursbuurt is €404.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.