Villa, vrijstaande woning Top Naeffdreef 71 Tilburg

Top Naeffdreef 71, 5044 LL Tilburg

190 m² Bouwjaar 1967 6 kamers 4 slaapkamers Label E

Top Naeffdreef 71 is een villa, vrijstaande woning in Tilburg, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 190 m², een perceel van 1805 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €404.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1967
Woonoppervlakte
190 m²
Perceeloppervlakte
1805 m²
Inhoud
871 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€950.000 tot €1.050.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan bosrand, aan park, aan rustige weg, in bosrijke omgeving, in woonwijk, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Top Naeffdreef 71

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Top Naeffdreef 71

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
210.27 kWh/m²
Primaire fossiele energie
304.48 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
55.74 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Gedeeltelijk dubbel glas, HR-glas en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja
Tuin type
Achtertuin, tuin rondom, voortuin, zijtuin en zonneterras

Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

5.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

5.2 km

Buurtinformatie in Tilburg

1350 Inwoners
610 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
592 Woningvoorraad
€404.000 Gem. woningwaarde Auteursbuurt
82% Koopwoningen
3.934 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Top Naeffdreef 71

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Top Naeffdreef 71

Wat is de geschatte woningwaarde van Top Naeffdreef 71?

De prijsindicatie voor Top Naeffdreef 71 ligt rond €950.000 tot €1.050.000. De gemiddelde woningwaarde in Auteursbuurt is €404.000. Dat komt neer op circa €2.126 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Top Naeffdreef 71 zich tot de wijk Auteursbuurt?

Top Naeffdreef 71 is een villa, vrijstaande woning van 190 m² in de wijk Auteursbuurt. De buurt telt 592 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.934 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Top Naeffdreef 71?

Top Naeffdreef 71 is een villa, vrijstaande woning in Auteursbuurt, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Top Naeffdreef 71 vergeleken met de buurt?

Top Naeffdreef 71 heeft 190 m² woonoppervlakte en 871 m³ inhoud. Het perceel is 1805 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Auteursbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €404.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Top Naeffdreef 71 en wat betekent dat?

Top Naeffdreef 71 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-03-12. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 55.74 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Top Naeffdreef 71?

Top Naeffdreef 71 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Auteursbuurt?

De wijk Auteursbuurt in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.350 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €404.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Auteursbuurt?

Vanuit Top Naeffdreef 71 in Auteursbuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 5.4 km.