Bungalow, vrijstaande woning Geerten Gossaertdreef 8 Tilburg

Geerten Gossaertdreef 8, 5044 LH Tilburg

135 m² Bouwjaar 1968 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Geerten Gossaertdreef 8 is een bungalow, vrijstaande woning in Tilburg, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 135 m², een perceel van 1049 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €404.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1968
Woonoppervlakte
135 m²
Perceeloppervlakte
1049 m²
Inhoud
505 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€720.000 tot €820.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
Aan rustige weg, In groene omgeving, In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Geerten Gossaertdreef 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Geerten Gossaertdreef 8

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

5.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

5.2 km

Buurtinformatie in Tilburg

1350 Inwoners
610 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
592 Woningvoorraad
€404.000 Gem. woningwaarde Auteursbuurt
82% Koopwoningen
3.934 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Geerten Gossaertdreef 8

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Geerten Gossaertdreef 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Geerten Gossaertdreef 8?

De prijsindicatie voor Geerten Gossaertdreef 8 ligt rond €720.000 tot €820.000. De gemiddelde woningwaarde in Auteursbuurt is €404.000. Dat komt neer op circa €2.993 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Geerten Gossaertdreef 8 zich tot de wijk Auteursbuurt?

Geerten Gossaertdreef 8 is een bungalow, vrijstaande woning van 135 m² in de wijk Auteursbuurt. De buurt telt 592 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.934 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Geerten Gossaertdreef 8?

Geerten Gossaertdreef 8 is een bungalow, vrijstaande woning in Auteursbuurt, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Geerten Gossaertdreef 8 vergeleken met de buurt?

Geerten Gossaertdreef 8 heeft 135 m² woonoppervlakte en 505 m³ inhoud. Het perceel is 1049 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Auteursbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €404.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Geerten Gossaertdreef 8 en wat betekent dat?

Geerten Gossaertdreef 8 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-09-25. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Geerten Gossaertdreef 8?

Geerten Gossaertdreef 8 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Auteursbuurt?

De wijk Auteursbuurt in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.350 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €404.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Auteursbuurt?

Vanuit Geerten Gossaertdreef 8 in Auteursbuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 5.4 km.