Streetview Vlierlaan 34 Tilburg

Vlierlaan 34, 5044 BP Tilburg

142 m² Bouwjaar 1964 5 kamers

Vlierlaan 34 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 142 m², een perceel van 138 m² en 5 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €233.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
142 m²
Perceeloppervlakte
138 m²
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Vlierlaan 34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

5.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

5.2 km

Buurtinformatie in Tilburg

1895 Inwoners
880 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
783 Woningvoorraad
€233.000 Gem. woningwaarde Kruidenbuurt Oost
30% Koopwoningen
7.266 Inwoners per km²

Locatie van Vlierlaan 34

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Vlierlaan 34

Wat is de geschatte woningwaarde van Vlierlaan 34?

De prijsindicatie voor Vlierlaan 34 ligt rond €165.000 tot €190.000. De gemiddelde woningwaarde in Kruidenbuurt Oost is €233.000. Dat komt neer op circa €1.641 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vlierlaan 34 zich tot de wijk Kruidenbuurt Oost?

Vlierlaan 34 is een woonhuis van 142 m² in de wijk Kruidenbuurt Oost. De buurt telt 783 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.266 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vlierlaan 34?

Vlierlaan 34 is een woonhuis in Kruidenbuurt Oost, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Vlierlaan 34 vergeleken met de buurt?

Vlierlaan 34 heeft 142 m² woonoppervlakte. Het perceel is 138 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Kruidenbuurt Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €233.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de indeling van Vlierlaan 34?

Vlierlaan 34 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Kruidenbuurt Oost?

De wijk Kruidenbuurt Oost in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.895 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €233.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kruidenbuurt Oost?

Vanuit Vlierlaan 34 in Kruidenbuurt Oost bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 5.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kruidenbuurt Oost?

Zorg en onderwijs in de buurt van Vlierlaan 34: ziekenhuis op 2.3 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 2.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Kruidenbuurt Oost?