Streetview Saliehof 42 Tilburg

Saliehof 42, 5044 AS Tilburg

135 m² Bouwjaar 1971 7 kamers 4 slaapkamers Label B

Saliehof 42 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 135 m², een perceel van 86 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €233.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
135 m²
Perceeloppervlakte
86 m²
Inhoud
430 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Saliehof 42

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Saliehof 42

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
120.17 kWh/m²
Primaire fossiele energie
172.94 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
31.67 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

5.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

5.2 km

Buurtinformatie in Tilburg

1895 Inwoners
880 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
783 Woningvoorraad
€233.000 Gem. woningwaarde Kruidenbuurt Oost
30% Koopwoningen
7.266 Inwoners per km²

Locatie van Saliehof 42

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Saliehof 42

Wat is de geschatte woningwaarde van Saliehof 42?

De prijsindicatie voor Saliehof 42 ligt rond €175.000 tot €200.000. De gemiddelde woningwaarde in Kruidenbuurt Oost is €233.000. Dat komt neer op circa €1.726 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Saliehof 42 zich tot de wijk Kruidenbuurt Oost?

Saliehof 42 is een woonhuis van 135 m² in de wijk Kruidenbuurt Oost. De buurt telt 783 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.266 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Saliehof 42?

Saliehof 42 is een woonhuis in Kruidenbuurt Oost, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Saliehof 42 vergeleken met de buurt?

Saliehof 42 heeft 135 m² woonoppervlakte en 430 m³ inhoud. Het perceel is 86 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Kruidenbuurt Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €233.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Saliehof 42 en wat betekent dat?

Saliehof 42 heeft energielabel B. Geldig tot 2031-09-23. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.67 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Saliehof 42?

Saliehof 42 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kruidenbuurt Oost?

De wijk Kruidenbuurt Oost in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.895 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €233.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kruidenbuurt Oost?

Vanuit Saliehof 42 in Kruidenbuurt Oost bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 5.6 km.