Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Biggekerkestraat 5 Tilburg

Biggekerkestraat 5, 5043 ZG Tilburg

126 m² Bouwjaar 1988 6 kamers 3 slaapkamers Label A+

Biggekerkestraat 5 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Tilburg, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 126 m², een perceel van 238 m² en 6 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €260.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1988
Woonoppervlakte
126 m²
Perceeloppervlakte
238 m²
Inhoud
509 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€430.000 tot €480.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Biggekerkestraat 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Biggekerkestraat 5

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
121.55 kWh/m²
Primaire fossiele energie
26.46 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
86%
CO₂-emissie
6.69 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (94.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

5.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

6.4 km

Buurtinformatie in Tilburg

1620 Inwoners
795 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
748 Woningvoorraad
€260.000 Gem. woningwaarde Gesworen Hoek Oost
51% Koopwoningen
7.277 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Biggekerkestraat 5

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Biggekerkestraat 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Biggekerkestraat 5?

De prijsindicatie voor Biggekerkestraat 5 ligt rond €430.000 tot €480.000. De gemiddelde woningwaarde in Gesworen Hoek Oost is €260.000. Dat komt neer op circa €2.063 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Biggekerkestraat 5 zich tot de wijk Gesworen Hoek Oost?

Biggekerkestraat 5 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 126 m² in de wijk Gesworen Hoek Oost. De buurt telt 748 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.277 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Biggekerkestraat 5?

Biggekerkestraat 5 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Gesworen Hoek Oost, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Biggekerkestraat 5 vergeleken met de buurt?

Biggekerkestraat 5 heeft 126 m² woonoppervlakte en 509 m³ inhoud. Het perceel is 238 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Gesworen Hoek Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €260.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Biggekerkestraat 5 en wat betekent dat?

Biggekerkestraat 5 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-06-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 6.69 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Biggekerkestraat 5?

Biggekerkestraat 5 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 94 m².

Hoe is de woningmarkt in Gesworen Hoek Oost?

De wijk Gesworen Hoek Oost in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.620 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €260.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gesworen Hoek Oost?