Streetview Beuningenstraat 28 Tilburg

Beuningenstraat 28, 5043 XM Tilburg

99 m² Bouwjaar 1983 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Beuningenstraat 28 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 99 m², een perceel van 139 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €248.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1983
Woonoppervlakte
99 m²
Perceeloppervlakte
139 m²
Inhoud
347 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Beuningenstraat 28

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Beuningenstraat 28

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
105 kWh/m²
Primaire fossiele energie
44.6 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
72%
CO₂-emissie
11.13 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

5.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

6.4 km

Buurtinformatie in Tilburg

1060 Inwoners
485 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
461 Woningvoorraad
€248.000 Gem. woningwaarde Gesworen Hoek Zuid
57% Koopwoningen
7.359 Inwoners per km²

Locatie van Beuningenstraat 28

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Beuningenstraat 28

Wat is de geschatte woningwaarde van Beuningenstraat 28?

De prijsindicatie voor Beuningenstraat 28 ligt rond €145.000 tot €170.000. De gemiddelde woningwaarde in Gesworen Hoek Zuid is €248.000. Dat komt neer op circa €2.505 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Beuningenstraat 28 zich tot de wijk Gesworen Hoek Zuid?

Beuningenstraat 28 is een woonhuis van 99 m² in de wijk Gesworen Hoek Zuid. De buurt telt 461 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.359 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Beuningenstraat 28?

Beuningenstraat 28 is een woonhuis in Gesworen Hoek Zuid, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Beuningenstraat 28 vergeleken met de buurt?

Beuningenstraat 28 heeft 99 m² woonoppervlakte en 347 m³ inhoud. Het perceel is 139 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Gesworen Hoek Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €248.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Beuningenstraat 28 en wat betekent dat?

Beuningenstraat 28 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-09-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 11.13 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Beuningenstraat 28?

Beuningenstraat 28 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Gesworen Hoek Zuid?

De wijk Gesworen Hoek Zuid in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.060 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €248.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gesworen Hoek Zuid?

Vanuit Beuningenstraat 28 in Gesworen Hoek Zuid bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 5.4 km.