Streetview Giekerkstraat 57 Tilburg

Giekerkstraat 57, 5043 MX Tilburg

2120 m² Bouwjaar 2006 Label A

Giekerkstraat 57 is een woning in Tilburg, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 2120 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €273.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2006
Woonoppervlakte
2120 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Giekerkstraat 57

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Giekerkstraat 57

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
241.68 kWh/m²
Primaire fossiele energie
232.94 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
48.2%
CO₂-emissie
55.89 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

7 km

Buurtinformatie in Tilburg

2050 Inwoners
860 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
931 Woningvoorraad
€273.000 Gem. woningwaarde Huibeven West
59% Koopwoningen
6.091 Inwoners per km²

Locatie van Giekerkstraat 57

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Giekerkstraat 57

Wat is de geschatte woningwaarde van Giekerkstraat 57?

De gemiddelde woningwaarde in Huibeven West is €273.000. Dat komt neer op circa €129 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Giekerkstraat 57 zich tot de wijk Huibeven West?

Giekerkstraat 57 is een woning van 2120 m² in de wijk Huibeven West. De buurt telt 931 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.091 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Giekerkstraat 57?

Giekerkstraat 57 is een woning in Huibeven West, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Giekerkstraat 57 vergeleken met de buurt?

Giekerkstraat 57 heeft 2120 m² woonoppervlakte. In Huibeven West ligt de gemiddelde woningwaarde op €273.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Giekerkstraat 57 en wat betekent dat?

Giekerkstraat 57 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-03-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 55.89 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Huibeven West?

De wijk Huibeven West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.050 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €273.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Huibeven West?

Vanuit Giekerkstraat 57 in Huibeven West bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 4.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Huibeven West?

Zorg en onderwijs in de buurt van Giekerkstraat 57: ziekenhuis op 4.6 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.8 km.