Geschakelde woning Giekerkstraat 20 Tilburg

Giekerkstraat 20, 5043 MJ Tilburg

128 m² Bouwjaar 1989 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Giekerkstraat 20 is een geschakelde woning in Tilburg, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 128 m², een perceel van 268 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €273.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1989
Woonoppervlakte
128 m²
Perceeloppervlakte
268 m²
Inhoud
563 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€510.000 tot €610.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Giekerkstraat 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Giekerkstraat 20

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (125.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

7 km

Buurtinformatie in Tilburg

2050 Inwoners
860 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
931 Woningvoorraad
€273.000 Gem. woningwaarde Huibeven West
59% Koopwoningen
6.091 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Giekerkstraat 20

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Giekerkstraat 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Giekerkstraat 20?

De prijsindicatie voor Giekerkstraat 20 ligt rond €510.000 tot €610.000. De gemiddelde woningwaarde in Huibeven West is €273.000. Dat komt neer op circa €2.133 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Giekerkstraat 20 zich tot de wijk Huibeven West?

Giekerkstraat 20 is een geschakelde woning van 128 m² in de wijk Huibeven West. De buurt telt 931 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.091 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Giekerkstraat 20?

Giekerkstraat 20 is een geschakelde woning in Huibeven West, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Giekerkstraat 20 vergeleken met de buurt?

Giekerkstraat 20 heeft 128 m² woonoppervlakte en 563 m³ inhoud. Het perceel is 268 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Huibeven West ligt de gemiddelde woningwaarde op €273.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Giekerkstraat 20 en wat betekent dat?

Giekerkstraat 20 heeft energielabel B. Geldig tot 2029-06-19. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Giekerkstraat 20?

Giekerkstraat 20 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 125 m².

Hoe is de woningmarkt in Huibeven West?

De wijk Huibeven West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.050 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €273.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Huibeven West?

Vanuit Giekerkstraat 20 in Huibeven West bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 4.7 km.