Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2001
- Woonoppervlakte
- 239 m²
- Perceeloppervlakte
- 520 m²
Gennepstraat 9 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 239 m² en een perceel van 520 m². Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €273.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Gennepstraat 9
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.7 kmSnelweg oprit
4.7 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.8 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
4.6 kmRestaurant
0.5 kmCafé
2 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Huibeven West is €273.000. Dat komt neer op circa €1.142 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGennepstraat 9 is een woonhuis van 239 m² in de wijk Huibeven West. De buurt telt 931 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.091 inwoners per km².
Gennepstraat 9 is een woonhuis in Huibeven West, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Gennepstraat 9 heeft 239 m² woonoppervlakte. Het perceel is 520 m². In Huibeven West ligt de gemiddelde woningwaarde op €273.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Gennepstraat 9 heeft energielabel A+. Geldig tot 2034-09-05. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 12.69 kg/jaar.
De wijk Huibeven West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.050 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €273.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Gennepstraat 9 in Huibeven West bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 4.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Gennepstraat 9: ziekenhuis op 4.6 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.8 km.