Streetview Brummenweg 10 Tilburg

Brummenweg 10, 5043 AA Tilburg

157 m² Bouwjaar 1986 Label A

Brummenweg 10 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 157 m² en een perceel van 337 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €267.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1986
Woonoppervlakte
157 m²
Perceeloppervlakte
337 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Brummenweg 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Brummenweg 10

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
128.37 kWh/m²
Primaire fossiele energie
51.77 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
72.2%
CO₂-emissie
12.88 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

5.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

6.8 km

Buurtinformatie in Tilburg

1220 Inwoners
540 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
518 Woningvoorraad
€267.000 Gem. woningwaarde Gesworen Hoek West
65% Koopwoningen
8.160 Inwoners per km²

Locatie van Brummenweg 10

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Brummenweg 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Brummenweg 10?

De gemiddelde woningwaarde in Gesworen Hoek West is €267.000. Dat komt neer op circa €1.701 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Brummenweg 10 zich tot de wijk Gesworen Hoek West?

Brummenweg 10 is een woonhuis van 157 m² in de wijk Gesworen Hoek West. De buurt telt 518 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.160 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Brummenweg 10?

Brummenweg 10 is een woonhuis in Gesworen Hoek West, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Brummenweg 10 vergeleken met de buurt?

Brummenweg 10 heeft 157 m² woonoppervlakte. Het perceel is 337 m². In Gesworen Hoek West ligt de gemiddelde woningwaarde op €267.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Brummenweg 10 en wat betekent dat?

Brummenweg 10 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-06-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 12.88 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Gesworen Hoek West?

De wijk Gesworen Hoek West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €267.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gesworen Hoek West?

Vanuit Brummenweg 10 in Gesworen Hoek West bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 5.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Gesworen Hoek West?