Streetview Europalaan 293 Tilburg

Europalaan 293, 5042 ZG Tilburg

68 m² Bouwjaar 1973 3 kamers Label C

Europalaan 293 is een appartement in Tilburg, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 68 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €222.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
68 m²
Inhoud
215 m³
Kamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Europalaan 293

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Europalaan 293

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

3.9 km

Buurtinformatie in Tilburg

1290 Inwoners
760 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
693 Woningvoorraad
€222.000 Gem. woningwaarde Jagersbuurt West
30% Koopwoningen
6.486 Inwoners per km²

Locatie van Europalaan 293

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Europalaan 293

Wat is de geschatte woningwaarde van Europalaan 293?

De prijsindicatie voor Europalaan 293 ligt rond €105.000 tot €130.000. De gemiddelde woningwaarde in Jagersbuurt West is €222.000. Dat komt neer op circa €3.265 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Europalaan 293 zich tot de wijk Jagersbuurt West?

Europalaan 293 is een appartement van 68 m² in de wijk Jagersbuurt West. De buurt telt 693 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.486 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Europalaan 293?

Europalaan 293 is een appartement in Jagersbuurt West, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Europalaan 293 vergeleken met de buurt?

Europalaan 293 heeft 68 m² woonoppervlakte en 215 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Jagersbuurt West ligt de gemiddelde woningwaarde op €222.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Europalaan 293 en wat betekent dat?

Europalaan 293 heeft energielabel C. Geldig tot 2026-05-29. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Europalaan 293?

Europalaan 293 heeft 3 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Jagersbuurt West?

De wijk Jagersbuurt West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.290 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €222.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Jagersbuurt West?

Vanuit Europalaan 293 in Jagersbuurt West bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 4.4 km.