Streetview Eendenjachtstraat 123 Tilburg

Eendenjachtstraat 123, 5042 XD Tilburg

46 m² Bouwjaar 1965 Label D

Eendenjachtstraat 123 is een appartement in Tilburg, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 46 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €222.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1965
Woonoppervlakte
46 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Eendenjachtstraat 123

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Eendenjachtstraat 123

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
178.26 kWh/m²
Primaire fossiele energie
259.35 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
47.72 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

3.9 km

Buurtinformatie in Tilburg

1290 Inwoners
760 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
693 Woningvoorraad
€222.000 Gem. woningwaarde Jagersbuurt West
30% Koopwoningen
6.486 Inwoners per km²

Locatie van Eendenjachtstraat 123

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Eendenjachtstraat 123

Wat is de geschatte woningwaarde van Eendenjachtstraat 123?

De gemiddelde woningwaarde in Jagersbuurt West is €222.000. Dat komt neer op circa €4.826 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Eendenjachtstraat 123 zich tot de wijk Jagersbuurt West?

Eendenjachtstraat 123 is een appartement van 46 m² in de wijk Jagersbuurt West. De buurt telt 693 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.486 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Eendenjachtstraat 123?

Eendenjachtstraat 123 is een appartement in Jagersbuurt West, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Eendenjachtstraat 123 vergeleken met de buurt?

Eendenjachtstraat 123 heeft 46 m² woonoppervlakte. In Jagersbuurt West ligt de gemiddelde woningwaarde op €222.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Eendenjachtstraat 123 en wat betekent dat?

Eendenjachtstraat 123 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-02-17. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 47.72 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Jagersbuurt West?

De wijk Jagersbuurt West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.290 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €222.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Jagersbuurt West?

Vanuit Eendenjachtstraat 123 in Jagersbuurt West bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 4.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Jagersbuurt West?