Streetview Kooikerstraat 1 Tilburg

Kooikerstraat 1, 5042 XC Tilburg

74 m² Bouwjaar 1996

Kooikerstraat 1 is een woning in Tilburg, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 74 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €222.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
74 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Kooikerstraat 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

3.9 km

Buurtinformatie in Tilburg

1290 Inwoners
760 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
693 Woningvoorraad
€222.000 Gem. woningwaarde Jagersbuurt West
30% Koopwoningen
6.486 Inwoners per km²

Locatie van Kooikerstraat 1

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Kooikerstraat 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Kooikerstraat 1?

De gemiddelde woningwaarde in Jagersbuurt West is €222.000. Dat komt neer op circa €3.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kooikerstraat 1 zich tot de wijk Jagersbuurt West?

Kooikerstraat 1 is een woning van 74 m² in de wijk Jagersbuurt West. De buurt telt 693 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.486 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kooikerstraat 1?

Kooikerstraat 1 is een woning in Jagersbuurt West, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Kooikerstraat 1 vergeleken met de buurt?

Kooikerstraat 1 heeft 74 m² woonoppervlakte. In Jagersbuurt West ligt de gemiddelde woningwaarde op €222.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Jagersbuurt West?

De wijk Jagersbuurt West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.290 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €222.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Jagersbuurt West?

Vanuit Kooikerstraat 1 in Jagersbuurt West bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 4.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Jagersbuurt West?

Zorg en onderwijs in de buurt van Kooikerstraat 1: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Jagersbuurt West?

Recreatie nabij Jagersbuurt West: restaurant (0.6 km), cafe (1.4 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Kooikerstraat 1?