Tussenwoning Kastrupstraat 3 Tilburg

Kastrupstraat 3, 5042 TX Tilburg

82 m² Bouwjaar 1962 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Kastrupstraat 3 is een tussenwoning in Tilburg, gebouwd in 1962. De woning heeft een woonoppervlakte van 82 m², een perceel van 118 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €246.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1962
Woonoppervlakte
82 m²
Perceeloppervlakte
118 m²
Inhoud
342 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€260.000 tot €310.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Kastrupstraat 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kastrupstraat 3

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
158.7 kWh/m²
Primaire fossiele energie
240.96 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
44.36 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.9 km

Buurtinformatie in Tilburg

1150 Inwoners
590 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
561 Woningvoorraad
€246.000 Gem. woningwaarde Luchthavenbuurt West
28% Koopwoningen
8.295 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kastrupstraat 3

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Kastrupstraat 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Kastrupstraat 3?

De prijsindicatie voor Kastrupstraat 3 ligt rond €260.000 tot €310.000. De gemiddelde woningwaarde in Luchthavenbuurt West is €246.000. Dat komt neer op circa €3.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kastrupstraat 3 zich tot de wijk Luchthavenbuurt West?

Kastrupstraat 3 is een tussenwoning van 82 m² in de wijk Luchthavenbuurt West. De buurt telt 561 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.295 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kastrupstraat 3?

Kastrupstraat 3 is een tussenwoning in Luchthavenbuurt West, gebouwd in 1962 (64 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Kastrupstraat 3 vergeleken met de buurt?

Kastrupstraat 3 heeft 82 m² woonoppervlakte en 342 m³ inhoud. Het perceel is 118 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Luchthavenbuurt West ligt de gemiddelde woningwaarde op €246.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kastrupstraat 3 en wat betekent dat?

Kastrupstraat 3 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-04-12. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 44.36 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kastrupstraat 3?

Kastrupstraat 3 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Luchthavenbuurt West?

De wijk Luchthavenbuurt West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.150 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €246.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Luchthavenbuurt West?

Vanuit Kastrupstraat 3 in Luchthavenbuurt West bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 4.1 km.