Streetview Eksterdreef 20 Tilburg

Eksterdreef 20, 5042 PV Tilburg

201 m² Bouwjaar 1965 Label A

Eksterdreef 20 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 201 m² en een perceel van 314 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €558.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1965
Woonoppervlakte
201 m²
Perceeloppervlakte
314 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Eksterdreef 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Eksterdreef 20

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
131.26 kWh/m²
Primaire fossiele energie
143.58 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
29.8%
CO₂-emissie
25.25 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Tilburg

230 Inwoners
90 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
91 Woningvoorraad
€558.000 Gem. woningwaarde Vijverlaan
98% Koopwoningen
1.709 Inwoners per km²

Locatie van Eksterdreef 20

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Eksterdreef 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Eksterdreef 20?

De gemiddelde woningwaarde in Vijverlaan is €558.000. Dat komt neer op circa €2.776 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Eksterdreef 20 zich tot de wijk Vijverlaan?

Eksterdreef 20 is een woonhuis van 201 m² in de wijk Vijverlaan. De buurt telt 91 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.709 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Eksterdreef 20?

Eksterdreef 20 is een woonhuis in Vijverlaan, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Eksterdreef 20 vergeleken met de buurt?

Eksterdreef 20 heeft 201 m² woonoppervlakte. Het perceel is 314 m². In Vijverlaan ligt de gemiddelde woningwaarde op €558.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Eksterdreef 20 en wat betekent dat?

Eksterdreef 20 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-04-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.25 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Vijverlaan?

De wijk Vijverlaan in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 230 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €558.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vijverlaan?

Vanuit Eksterdreef 20 in Vijverlaan bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 3.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Vijverlaan?

Zorg en onderwijs in de buurt van Eksterdreef 20: ziekenhuis op 2.1 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.4 km.