Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1969
- Woonoppervlakte
- 215 m²
- Perceeloppervlakte
- 404 m²
Plein 't Zand 9 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 215 m² en een perceel van 404 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €558.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Plein 't Zand 9
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
1.1 kmSnelweg oprit
3.9 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
2.1 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
0.5 kmBioscoop
3.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Vijverlaan is €558.000. Dat komt neer op circa €2.595 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPlein 't Zand 9 is een woonhuis van 215 m² in de wijk Vijverlaan. De buurt telt 91 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.709 inwoners per km².
Plein 't Zand 9 is een woonhuis in Vijverlaan, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Plein 't Zand 9 heeft 215 m² woonoppervlakte. Het perceel is 404 m². In Vijverlaan ligt de gemiddelde woningwaarde op €558.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Vijverlaan in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 230 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €558.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Plein 't Zand 9 in Vijverlaan bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 3.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Plein 't Zand 9: ziekenhuis op 2.1 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.4 km.
Recreatie nabij Vijverlaan: restaurant (0.6 km), cafe (0.9 km).
Een woningrapport voor Plein 't Zand 9 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Vijverlaan. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1969, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.