Galerijflat (appartement met open portiek) Van Maarseveenstraat 9 Tilburg

Van Maarseveenstraat 9, 5042 PJ Tilburg

74 m² Bouwjaar 1959 3 kamers 2 slaapkamers Label D

Van Maarseveenstraat 9 is een galerijflat (appartement met open portiek) in Tilburg, gebouwd in 1959. De woning heeft een woonoppervlakte van 74 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €158.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Galerijflat (appartement met open portiek)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1959
Woonoppervlakte
74 m²
Inhoud
243 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€245.000 tot €295.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Van Maarseveenstraat 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Maarseveenstraat 9

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Tilburg

160 Inwoners
135 Huishoudens
1.2 Gem. huishoudensgrootte
113 Woningvoorraad
€158.000 Gem. woningwaarde Bokhamer West
27% Koopwoningen
1.597 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Van Maarseveenstraat 9

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Van Maarseveenstraat 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Maarseveenstraat 9?

De prijsindicatie voor Van Maarseveenstraat 9 ligt rond €245.000 tot €295.000. De gemiddelde woningwaarde in Bokhamer West is €158.000. Dat komt neer op circa €2.135 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Maarseveenstraat 9 zich tot de wijk Bokhamer West?

Van Maarseveenstraat 9 is een galerijflat (appartement met open portiek) van 74 m² in de wijk Bokhamer West. De buurt telt 113 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.597 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Maarseveenstraat 9?

Van Maarseveenstraat 9 is een galerijflat (appartement met open portiek) in Bokhamer West, gebouwd in 1959 (67 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Van Maarseveenstraat 9 vergeleken met de buurt?

Van Maarseveenstraat 9 heeft 74 m² woonoppervlakte en 243 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Bokhamer West ligt de gemiddelde woningwaarde op €158.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Maarseveenstraat 9 en wat betekent dat?

Van Maarseveenstraat 9 heeft energielabel D. Geldig tot 2026-04-25. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Maarseveenstraat 9?

Van Maarseveenstraat 9 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Bokhamer West?

De wijk Bokhamer West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 160 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €158.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bokhamer West?

Vanuit Van Maarseveenstraat 9 in Bokhamer West bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 3.7 km.