Hoekwoning Wandelboslaan 123 Tilburg

Wandelboslaan 123, 5042 PC Tilburg

151 m² Bouwjaar 1960 6 kamers 5 slaapkamers Label E

Wandelboslaan 123 is een hoekwoning in Tilburg, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 151 m², een perceel van 268 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €246.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
151 m²
Perceeloppervlakte
268 m²
Inhoud
575 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€425.000 tot €475.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Wandelboslaan 123

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wandelboslaan 123

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
225.99 kWh/m²
Primaire fossiele energie
314.11 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
57.55 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (77.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.9 km

Buurtinformatie in Tilburg

1150 Inwoners
590 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
561 Woningvoorraad
€246.000 Gem. woningwaarde Luchthavenbuurt West
28% Koopwoningen
8.295 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Wandelboslaan 123

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Wandelboslaan 123

Wat is de geschatte woningwaarde van Wandelboslaan 123?

De prijsindicatie voor Wandelboslaan 123 ligt rond €425.000 tot €475.000. De gemiddelde woningwaarde in Luchthavenbuurt West is €246.000. Dat komt neer op circa €1.629 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wandelboslaan 123 zich tot de wijk Luchthavenbuurt West?

Wandelboslaan 123 is een hoekwoning van 151 m² in de wijk Luchthavenbuurt West. De buurt telt 561 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.295 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wandelboslaan 123?

Wandelboslaan 123 is een hoekwoning in Luchthavenbuurt West, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Wandelboslaan 123 vergeleken met de buurt?

Wandelboslaan 123 heeft 151 m² woonoppervlakte en 575 m³ inhoud. Het perceel is 268 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Luchthavenbuurt West ligt de gemiddelde woningwaarde op €246.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wandelboslaan 123 en wat betekent dat?

Wandelboslaan 123 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-12-02. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 57.55 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wandelboslaan 123?

Wandelboslaan 123 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 77 m².

Hoe is de woningmarkt in Luchthavenbuurt West?

De wijk Luchthavenbuurt West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.150 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €246.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Luchthavenbuurt West?

Vanuit Wandelboslaan 123 in Luchthavenbuurt West bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 4.1 km.