Galerijflat (appartement) Daniël Josephus Jittastraat 27 Tilburg

Daniël Josephus Jittastraat 27, 5042 MR Tilburg

74 m² Bouwjaar 1963 4 kamers 3 slaapkamers Label F

Daniël Josephus Jittastraat 27 is een galerijflat (appartement) in Tilburg, gebouwd in 1963. De woning heeft een woonoppervlakte van 74 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €241.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1963
Woonoppervlakte
74 m²
Inhoud
245 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€225.000 tot €275.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Daniël Josephus Jittastraat 27

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Daniël Josephus Jittastraat 27

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
271.91 kWh/m²
Primaire fossiele energie
359.3 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
65.83 kg/m²

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Tilburg

1615 Inwoners
875 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
706 Woningvoorraad
€241.000 Gem. woningwaarde Westermarkt
29% Koopwoningen
8.381 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Daniël Josephus Jittastraat 27

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Daniël Josephus Jittastraat 27

Wat is de geschatte woningwaarde van Daniël Josephus Jittastraat 27?

De prijsindicatie voor Daniël Josephus Jittastraat 27 ligt rond €225.000 tot €275.000. De gemiddelde woningwaarde in Westermarkt is €241.000. Dat komt neer op circa €3.257 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Daniël Josephus Jittastraat 27 zich tot de wijk Westermarkt?

Daniël Josephus Jittastraat 27 is een galerijflat (appartement) van 74 m² in de wijk Westermarkt. De buurt telt 706 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.381 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Daniël Josephus Jittastraat 27?

Daniël Josephus Jittastraat 27 is een galerijflat (appartement) in Westermarkt, gebouwd in 1963 (63 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Daniël Josephus Jittastraat 27 vergeleken met de buurt?

Daniël Josephus Jittastraat 27 heeft 74 m² woonoppervlakte en 245 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Westermarkt ligt de gemiddelde woningwaarde op €241.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Daniël Josephus Jittastraat 27 en wat betekent dat?

Daniël Josephus Jittastraat 27 heeft energielabel F. Geldig tot 2031-11-12. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 65.83 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Daniël Josephus Jittastraat 27?

Daniël Josephus Jittastraat 27 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Westermarkt?

De wijk Westermarkt in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.615 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €241.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Westermarkt?