Streetview Postelse Hoeflaan 48 Tilburg

Postelse Hoeflaan 48, 5042 KK Tilburg

108 m² Bouwjaar 1966 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Postelse Hoeflaan 48 is een appartement in Tilburg, gebouwd in 1966. De woning heeft een woonoppervlakte van 108 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €241.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1966
Woonoppervlakte
108 m²
Inhoud
363 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Postelse Hoeflaan 48

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Postelse Hoeflaan 48

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
139.21 kWh/m²
Primaire fossiele energie
109.93 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
51.3%
CO₂-emissie
26.43 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.5 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Tilburg

1395 Inwoners
750 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
643 Woningvoorraad
€241.000 Gem. woningwaarde Het Zand Noord-Oost
50% Koopwoningen
9.771 Inwoners per km²

Locatie van Postelse Hoeflaan 48

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Postelse Hoeflaan 48

Wat is de geschatte woningwaarde van Postelse Hoeflaan 48?

De prijsindicatie voor Postelse Hoeflaan 48 ligt rond €135.000 tot €160.000. De gemiddelde woningwaarde in Het Zand Noord-Oost is €241.000. Dat komt neer op circa €2.231 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Postelse Hoeflaan 48 zich tot de wijk Het Zand Noord-Oost?

Postelse Hoeflaan 48 is een appartement van 108 m² in de wijk Het Zand Noord-Oost. De buurt telt 643 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.771 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Postelse Hoeflaan 48?

Postelse Hoeflaan 48 is een appartement in Het Zand Noord-Oost, gebouwd in 1966 (60 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Postelse Hoeflaan 48 vergeleken met de buurt?

Postelse Hoeflaan 48 heeft 108 m² woonoppervlakte en 363 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Het Zand Noord-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €241.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Postelse Hoeflaan 48 en wat betekent dat?

Postelse Hoeflaan 48 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-04-20. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 26.43 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Postelse Hoeflaan 48?

Postelse Hoeflaan 48 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Het Zand Noord-Oost?

De wijk Het Zand Noord-Oost in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.395 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €241.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Het Zand Noord-Oost?

Vanuit Postelse Hoeflaan 48 in Het Zand Noord-Oost bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 3.9 km.