Galerijflat (appartement) Thomas van Aquinostraat 19 Tilburg

Thomas van Aquinostraat 19, 5042 HA Tilburg

44 m² Bouwjaar 1968 2 kamers 1 slaapkamers Label D

Thomas van Aquinostraat 19 is een galerijflat (appartement) in Tilburg, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 44 m² en 2 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €218.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1968
Woonoppervlakte
44 m²
Inhoud
143 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€190.000 tot €240.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Thomas van Aquinostraat 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Thomas van Aquinostraat 19

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
161.4 kWh/m²
Primaire fossiele energie
258.79 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
47.43 kg/m²

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.2 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Tilburg

1500 Inwoners
920 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
859 Woningvoorraad
€218.000 Gem. woningwaarde Tiendschuur
21% Koopwoningen
9.600 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Thomas van Aquinostraat 19

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Thomas van Aquinostraat 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Thomas van Aquinostraat 19?

De prijsindicatie voor Thomas van Aquinostraat 19 ligt rond €190.000 tot €240.000. De gemiddelde woningwaarde in Tiendschuur is €218.000. Dat komt neer op circa €4.955 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Thomas van Aquinostraat 19 zich tot de wijk Tiendschuur?

Thomas van Aquinostraat 19 is een galerijflat (appartement) van 44 m² in de wijk Tiendschuur. De buurt telt 859 woningen. Daarvan is 21% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.600 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Thomas van Aquinostraat 19?

Thomas van Aquinostraat 19 is een galerijflat (appartement) in Tiendschuur, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Thomas van Aquinostraat 19 vergeleken met de buurt?

Thomas van Aquinostraat 19 heeft 44 m² woonoppervlakte en 143 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Tiendschuur ligt de gemiddelde woningwaarde op €218.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Thomas van Aquinostraat 19 en wat betekent dat?

Thomas van Aquinostraat 19 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-06-18. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 47.43 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Thomas van Aquinostraat 19?

Thomas van Aquinostraat 19 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Tiendschuur?

De wijk Tiendschuur in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.500 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €218.000, 21% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tiendschuur?

Vanuit Thomas van Aquinostraat 19 in Tiendschuur bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.2 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 3.9 km.