Streetview Lage Witsiebaan 80 Tilburg

Lage Witsiebaan 80, 5042 DB Tilburg

151 m² Bouwjaar 1962 Label E

Lage Witsiebaan 80 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1962. De woning heeft een woonoppervlakte van 151 m² en een perceel van 166 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €239.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1962
Woonoppervlakte
151 m²
Perceeloppervlakte
166 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Lage Witsiebaan 80

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lage Witsiebaan 80

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
219.93 kWh/m²
Primaire fossiele energie
305.79 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
56.26 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Tilburg

1385 Inwoners
705 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
620 Woningvoorraad
€239.000 Gem. woningwaarde Jagersbuurt Oost
32% Koopwoningen
9.441 Inwoners per km²

Locatie van Lage Witsiebaan 80

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Lage Witsiebaan 80

Wat is de geschatte woningwaarde van Lage Witsiebaan 80?

De prijsindicatie voor Lage Witsiebaan 80 ligt rond €165.000 tot €190.000. De gemiddelde woningwaarde in Jagersbuurt Oost is €239.000. Dat komt neer op circa €1.583 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lage Witsiebaan 80 zich tot de wijk Jagersbuurt Oost?

Lage Witsiebaan 80 is een woonhuis van 151 m² in de wijk Jagersbuurt Oost. De buurt telt 620 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.441 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lage Witsiebaan 80?

Lage Witsiebaan 80 is een woonhuis in Jagersbuurt Oost, gebouwd in 1962 (64 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Lage Witsiebaan 80 vergeleken met de buurt?

Lage Witsiebaan 80 heeft 151 m² woonoppervlakte. Het perceel is 166 m². In Jagersbuurt Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €239.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lage Witsiebaan 80 en wat betekent dat?

Lage Witsiebaan 80 heeft energielabel E. Geldig tot 2032-11-02. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 56.26 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Jagersbuurt Oost?

De wijk Jagersbuurt Oost in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.385 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €239.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Jagersbuurt Oost?

Vanuit Lage Witsiebaan 80 in Jagersbuurt Oost bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 4.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Jagersbuurt Oost?