Streetview Rueckertbaan 203 08 Tilburg

Rueckertbaan 203 08, 5042 AE Tilburg

33 m² Bouwjaar 2015 Label D

Rueckertbaan 203 08 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 2015. De woning heeft een woonoppervlakte van 33 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €384.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2015
Woonoppervlakte
33 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Rueckertbaan 203 08

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rueckertbaan 203 08

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
124.42 kWh/m²
Primaire fossiele energie
275.15 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
54.79 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

1.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Tilburg

155 Inwoners
55 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
41 Woningvoorraad
€384.000 Gem. woningwaarde Tweestedenziekenhuis
46% Koopwoningen
307 Inwoners per km²

Locatie van Rueckertbaan 203 08

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Rueckertbaan 203 08

Wat is de geschatte woningwaarde van Rueckertbaan 203 08?

De gemiddelde woningwaarde in Tweestedenziekenhuis is €384.000. Dat komt neer op circa €11.636 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rueckertbaan 203 08 zich tot de wijk Tweestedenziekenhuis?

Rueckertbaan 203 08 is een woonhuis van 33 m² in de wijk Tweestedenziekenhuis. De buurt telt 41 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 307 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rueckertbaan 203 08?

Rueckertbaan 203 08 is een woonhuis in Tweestedenziekenhuis, gebouwd in 2015 (11 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Rueckertbaan 203 08 vergeleken met de buurt?

Rueckertbaan 203 08 heeft 33 m² woonoppervlakte. In Tweestedenziekenhuis ligt de gemiddelde woningwaarde op €384.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rueckertbaan 203 08 en wat betekent dat?

Rueckertbaan 203 08 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-10-11. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 54.79 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Tweestedenziekenhuis?

De wijk Tweestedenziekenhuis in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €384.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tweestedenziekenhuis?

Vanuit Rueckertbaan 203 08 in Tweestedenziekenhuis bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 3.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Tweestedenziekenhuis?