Streetview Kwaadeindstraat 150 Tilburg

Kwaadeindstraat 150, 5041 JN Tilburg

110 m² Bouwjaar 1951 6 kamers Label D

Kwaadeindstraat 150 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1951. De woning heeft een woonoppervlakte van 110 m², een perceel van 213 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €259.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1951
Woonoppervlakte
110 m²
Perceeloppervlakte
213 m²
Inhoud
340 m³
Kamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Kwaadeindstraat 150

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kwaadeindstraat 150

Energielabel

Energieklasse
D

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Tilburg

1990 Inwoners
1135 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
985 Woningvoorraad
€259.000 Gem. woningwaarde Bouwmeestersbuurt Zuid
46% Koopwoningen
9.382 Inwoners per km²

Locatie van Kwaadeindstraat 150

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Kwaadeindstraat 150

Wat is de geschatte woningwaarde van Kwaadeindstraat 150?

De prijsindicatie voor Kwaadeindstraat 150 ligt rond €210.000 tot €260.000. De gemiddelde woningwaarde in Bouwmeestersbuurt Zuid is €259.000. Dat komt neer op circa €2.355 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kwaadeindstraat 150 zich tot de wijk Bouwmeestersbuurt Zuid?

Kwaadeindstraat 150 is een woonhuis van 110 m² in de wijk Bouwmeestersbuurt Zuid. De buurt telt 985 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.382 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kwaadeindstraat 150?

Kwaadeindstraat 150 is een woonhuis in Bouwmeestersbuurt Zuid, gebouwd in 1951 (75 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Kwaadeindstraat 150 vergeleken met de buurt?

Kwaadeindstraat 150 heeft 110 m² woonoppervlakte en 340 m³ inhoud. Het perceel is 213 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Bouwmeestersbuurt Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €259.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kwaadeindstraat 150 en wat betekent dat?

Kwaadeindstraat 150 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Kwaadeindstraat 150?

Kwaadeindstraat 150 heeft 6 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Bouwmeestersbuurt Zuid?

De wijk Bouwmeestersbuurt Zuid in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.990 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €259.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bouwmeestersbuurt Zuid?

Vanuit Kwaadeindstraat 150 in Bouwmeestersbuurt Zuid bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 3.7 km.