Eengezinswoning, hoekwoning Kwaadeindstraat 146 Tilburg

Kwaadeindstraat 146, 5041 JN Tilburg

112 m² Bouwjaar 1936 5 kamers 4 slaapkamers Label F

Kwaadeindstraat 146 is een eengezinswoning, hoekwoning in Tilburg, gebouwd in 1936. De woning heeft een woonoppervlakte van 112 m², een perceel van 204 m² en 5 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €259.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1936
Woonoppervlakte
112 m²
Perceeloppervlakte
204 m²
Inhoud
392 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€350.000 tot €400.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Kwaadeindstraat 146

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kwaadeindstraat 146

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
250.53 kWh/m²
Primaire fossiele energie
363.46 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
67.75 kg/m²

Tuin
Ja (47.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin
Balkon
Ja

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, op eigen terrein en parkeervergunningen
Op eigen terrein
Ja
Garage
Carport, parkeerplaats en vrijstaande stenen garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Tilburg

1990 Inwoners
1135 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
985 Woningvoorraad
€259.000 Gem. woningwaarde Bouwmeestersbuurt Zuid
46% Koopwoningen
9.382 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kwaadeindstraat 146

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Kwaadeindstraat 146

Wat is de geschatte woningwaarde van Kwaadeindstraat 146?

De prijsindicatie voor Kwaadeindstraat 146 ligt rond €350.000 tot €400.000. De gemiddelde woningwaarde in Bouwmeestersbuurt Zuid is €259.000. Dat komt neer op circa €2.312 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kwaadeindstraat 146 zich tot de wijk Bouwmeestersbuurt Zuid?

Kwaadeindstraat 146 is een eengezinswoning, hoekwoning van 112 m² in de wijk Bouwmeestersbuurt Zuid. De buurt telt 985 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.382 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kwaadeindstraat 146?

Kwaadeindstraat 146 is een eengezinswoning, hoekwoning in Bouwmeestersbuurt Zuid, gebouwd in 1936 (90 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kwaadeindstraat 146 vergeleken met de buurt?

Kwaadeindstraat 146 heeft 112 m² woonoppervlakte en 392 m³ inhoud. Het perceel is 204 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Bouwmeestersbuurt Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €259.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kwaadeindstraat 146 en wat betekent dat?

Kwaadeindstraat 146 heeft energielabel F. Geldig tot 2035-07-01. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 67.75 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kwaadeindstraat 146?

Kwaadeindstraat 146 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 47 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Bouwmeestersbuurt Zuid?

De wijk Bouwmeestersbuurt Zuid in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.990 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €259.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.